RENGARENK GENÇ MOBİLYA

 

Hayallerimizden aldığımız güçle; çocuklarımızın ve gençlerimizin odalarına, hayatlarına renk getiriyoruz. Bugün, en gelişmiş teknolojilerin kullanıldığı üretim tesisimizde, çocuklarımızın beğenilerine uygun, modern ve fonksiyonel tasarımlara imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çünkü biz, yarınları güzelleştirecek bireylerin, bugün sağlıkla, güvenle büyüyen ve hayallerini gerçekleştiren gençler arasından çıkacağını çok iyi biliyoruz.

Farklı sektörlerdeki 40 yıllık tecrübemizi, kalite ve güvenle birleştirerek, ”renkli ve özgün” mobilyalarımızla çocuklarımız ve gençlerimiz için rengarenk bir dünya yaratıyoruz. AR-GE departmanımızla sadece ülkemizdeki değil, dünyadaki tasarımsal gelişmeleri de yakından takip ederek her zaman özgün tasarımlar ortaya koyuyor, mobilyalarımızla çocuklarımıza ve gençlerimize rengarenk bir dünya sunuyoruz.

 

“MİSYONUMUZ”

Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken iyi hizmeti sağlayıp marka değerimizi dünya çapında hak ettiği noktaya taşımak.

İstikrarlı ve yüksek standartlarda üretim yaparken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar etmek, kurumsal ve sosyal sorumluluklarımızı yerine getirirken çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek.

 

“VİZYONUMUZ”

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden lider genç mobilyası markası olmak.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,
  • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,
  • İş süreçlerimizin öz değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,
  • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,
  • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetlerimizi yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

TSE BELGEMİZ İÇİN TIKLAYINIZ 

JAS BELGEMİZ İÇİN TIKLAYINIZ 

Test

Form Gönderimi

Tamam